گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / قهوه کنیا / قیمت قهوه کنیا عربیکا به صورت فله

قیمت قهوه کنیا عربیکا به صورت فله

قیمت قهوه کنیا عربیکا به صورت فله ای در بازار متفاوت می باشد. به دلیل نوسانات نرخ ارز در کشور، بیشتر مغازه هایی که در کار خرید و فروش قهوه فله و بسته بندی این برند از قهوه می باشند، آن را به نرخ های گوناگونی عرضه می کنند. 

برخی از مغازه ها به نرخ قدیم این کالا را می فروشند و بعضی دیگر قیمت جدید را بهانه قرار داده و آن را گران تر به فروش می رسانند. در کل می توان گفت که این قهوه قیمت ثابتی ندارد و برای به دست آوردن قیمت اصلی به نوعی باید با وبسایت رسمی شرکت تولید کننده مراجعه نمود. هر چند مسائل مختلف دیگری مانند مالیات گمرکی و دیگر موارد، روی تعیین نرخ آن در کشورمان تأثیر گذار می باشد. 

قیمت قهوه کنیا عربیکا به صورت فله

درباره دانه قهوه کنیا

درباره دانه قهوه کنیا کنیا از جمله کشورهای بزرگ تولید کننده قهوه است. 

در مناطق مختلفی از این کشور پهناور آفریقایی دیده شده که قهوه را در زمین های وسیع و کوچک، کشت کرده اند. تجارت روز افزون قهوه در کنیا باعث شده تا تولیدکنندگان از هر قطع زمینی برای کشت آن استفاده کنند. 

برای نمونه در کوهپایه های کوه معروف کنیا، ۵۰۰۰ متر قهوه کشت شده که از تا جنوب این کوه کشت زارها ادامه دارند. 

امروز دانه های قهوه در کنیا، به شرکت مکانیزه تولید و برداشت می شوند که همین مسئله باعث گردیده تا شاهد رشد تولید این محصول در کنیا باشیم. 

برندهای گوناگون معروف جهان از جمله عربیکا که مارک قهوه خوب محسوب می شود، محصول را از کشاورزان این کشور خریداری می کنند و سپس آن را طی فرایندهایی به آن چه ما مصرف می کنیم در می آورند. البته زمینه خرید دانه قهوه عربیکا هم از بازار امکان پذیر می باشد. 

طعم قهوه کنیا عربیکا

طعم قهوه کنیا عربیکا از بهترین قهوه ترک، می توان به برند عربیکا اشاره کرد. طعم قهوه کنیا این برند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارد که این ها هستند: 

 • طعم تخلخ 
 • طعم خشک 
 • طعم توت 
 • طعم مرکبات 
 • شیرین 
 • شراب گونه 
 • و … 

این ها از جمله مزه های قهوه کنیا عربیکا می باشد که به همین سبب نام و آوازه ای از خود در دنیای قهوه در آورده است. با مراجعه به مراکز خرید و فروش قهوه، در پهلوی این که می توان این طعم ها را به دست آورد، می شود از قیمت قهوه کلمبیا کیلویی، قیمت قهوه برزیلی و قیمت روز قهوه عربیکا مطلع شد. 

البته تشخیص قهوه اصل از بدل عربیکا، تا اندازه ای برای افراد عادی سخت است و بیشتر از روی طعم آن را تشخیص می دهند. 

زیرگونه های قهوه اسپرسو کنیا

زیرگونه های قهوه اسپرسو کنیا زیرگونه های قهوه اسپرسو کنیا، به مسائل مختلفی ربط دارد. البته خود کشاورزان این کشور، آن را به دسته های گوناگونی بخش بندی می کنند که می شود به دانه فینی، دانه دوبل A و دانه AB اشاره کرد. 

اما زیر مجموعه قهوه اسپرسو کنیا را می توان این گونه نام گرفت: 

 • قهوه سانتوس 
 • قهوه امبو 
 • قهوه مرو 
 • قهوه کیامبو 
 • قهوه زویا 
 • قهوه ماچاکوس 
 • قهوه کیسی 
 • و سایر موارد 

این ها نام انواع قهوه اسپرسو کنیا می باشد که در بازار معروف و نام آشنا هستند. البته از این همه نام، تنها بخش کمی را می شود از بازارهای داخلی ایران به دست آورد. 

قیمت قهوه کنیا اسپرسو

قیمت قهوه کنیا اسپرسو را باید از مراکزی جویا شد که معتبر باشند. در بازار به قهوه فروشی های متعددی برمی خوریم که این نوع از قهوه را به فروش می رسانند؛ اما این که چه طعمی را دارند و یا این که سنگین هستند یا نه، بایستی پس از خرید امتحان کرد. 

برای همین پافشاری بر این می شود که از مغازه ها با سابقه و همچنین معتبر خرید را انجام باید داد. این مغازه ها هم چنین شما را در انتخاب نوع قهوه کنیا کمک می کنند و طبق آن چه که می خواهید، قهوه را برای تان عرضه می دارند. 

آنان قیمت قهوه دانه درشت کنیا اسپرسو و قیمت دانه قهوه اسپرسو را در مزه های مختلف، برای تان منصفانه اعلام می کنند. 

اما قیمت های قهوه کنیا اسپرسو به این شرح است: 

 • قیمت ۲۵۰ گرمی: ۵۸۵۰۰ تومان 
 • قیمت کیلو گرمی: ۱۶۷۰۰۰ تومان 
 • قیمت ۵۰۰ گرمی: ۸۳۰۰۰ تومان 

فروش قهوه به صورت فله در کشور

فروش قهوه به صورت فله در کشور فروش قهوه به صورت فله در کشور از جانب مراکز خرید و فروش انواع چای و قهوه صورت می گیرد. 

این مراکز در هر شهری وجود دارد و می توان با سر زدن به آنان بهترین نوع قهوه را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. از این مراکز می توان به صورت فله، قهوه سبز فوری را هم تهیه کرد. 

نمایندگی برخی از شرکت های تولیدکننده برند قهوه نیز در کلان شهرها فعالیت می کنند که از آنان هم می شود قهوه را به صورت فله ای تهیه کرد. آنان قیمت قهوه فوری فله ای، قیمت نسکافه کلاسیک فله، قیمت قهوه اندونزی و غیره را هم برای تان اعلام می کنند. 

با بالا رفتن ارزش قهوه، بسیاری در صدد تهیه فله ای این محصول می باشند که از لحاظ قیمت ارزان تر در می آید. 

حراجی قهوه در سراسر ایران

حراجی قهوه در سراسر ایران حراجی قهوه در سراسر ایران، با نرخ های پایینی این محصول را عرضه می کنند. 

برای این که بتوانید قهوه مرغوب ولی با قیمت کم خریداری کنید، بهتر است که به فروشگاه هایی سر بزنید که حراج قهوه را اعلام می کنند. البته در شرایط کنونی بیشتر فروشنده هایی که در بندرها به ویژه جنوب کشور فعالیت می کنند، حراج قهوه را راه اندازی می کنند تا هر چه سریع تر محصول شان را عرضه کنند. 

در کنار این، فروشگاه های اینترنتی هم بخشی از حراجی ها به شمار می روند. در این فروشگاه ها می توان بهترین قهوه را با قیمتی مناسب و زیر نرخ بازار تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. در بیشتر فروشگاه های آنلاین، تخفیف های ویژه ای اعلام شده که بهترین گزینه برای خرید ارزان قیمت به شمار می روند. این فروشگاه ها به نوعی همواره در حال حراج می باشند. 

تولید قهوه در اندازه های مختلف

تولید قهوه در اندازه های مختلف تولیدکنندگان قهوه آن را در اندازه های مختلفی به بازار عرضه می کنند. 

به طور کلی می توان دانه های قهوه را به بزرگ، میانه و کوچک تقسیم بندی نمود. اگر به قهوه فروشی های حرفه ای سر بزنید، آنان در هر یک از این ها به شما معرفی می کنند و می توانید با اطمینان خاطر از ابعاد قهوه آن را تهیه کنید. 

قهوه های درشت تولید شده مانند هر محصول غذایی درشت دیگر، قیمت بالاتری دارند. این نوع از قهوه را درجه نیز می نامند که یکی از مزیت هایش، پودر شدن سریع می باشد. 

اما دانه قهوه چیست؟ نوعی گیاه که به رنگ سبز رشد می کند و سپس طی فرایندهایی تولیدی ها آنان را به رنگ قهوه ای در آورده و با سایزهای مختلفی وارد بازار می کنند. این نوع از محصول را می شود در بسته بندی های گوناگونی هم تهیه کرد که در پایین بیشتر به آن خواهیم پرداخت. 

قهوه در بسته بندی های جدید

قهوه در بسته بندی های جدید قهوه را بیشتر برندهای مطرح در بسته بندی های گوناگون عرضه می کنند. بسته بندی ها مانع تقلب می شوند و این برای شرکت یک اصل به شمار می رود. 

بسته بندی های هر برند متفاوت است. برای نمونه شما می توانید در قوطی ها فلزی، پلاستیکی و شیشه ای این محصول را پودر شده و یا به صورت دانه ای تهیه کنید. هر کدام از بسته بندی ها دارای وزن های خاصی می باشند که می توان این گونه آنان را نام برد: 

 • ۱۰۰ گرمی 
 • ۱۵۰ گرمی 
 • ۲۰۰ گرمی 
 • ۵۰۰ گرمی 
 • ۱۰۰۰ گرمی 

البته می توانید در بسته بندی های دیگری هم قهوه ها را تهیه کنید. برای این کار حتماً بایستی به فروشگاه های عرضه کننده قهوه مراجعه کنید. این فروشگاه ها را قادرید در اطراف خانه و منزل کارتان هم بیابید. آنان عرضه کننده انواع قهوه در بسته بندی های متفاوت و مختلفی می باشند. 

فروشندگان ارزان قهوه در کشور

فروشندگان ارزان قهوه در کشور فروشندگان ارزان قهوه در کشور، از برندهای مختلفی محصول را وارد بازار می کنند.

عمدتاً این فروشنده ها در بازارهای پر رفت و آمد جا به جا می شوند و به فروش انواع مختلفی از چای و دیگر دمنوش ها مشغول هستند. فروشندگان ارزان قهوه آن را اغلب به صورت فله ای عرضه می کنند که قیمت مناسب تری دارد. 

در هر شهری که زندگی می کنید، می توانید به مراکز خرید قهوه مراجعه کرده و در کیفیت های گوناگونی از فروشندگان ارزان فروش، قهوه را تهیه نمایید. البته به این نکته توجه داشته باشید که قهوه های نرخ پایین ممکن است از طعم و عطر خوبی برخوردار نباشند. 

ولی این بدان معنی نیست که نمی توانید قهوه خوب با با کیفیت را با نرخ ارزان تهیه نکنید؛ برای این کار نیاز است که دست از جستجو برندارید. در بازارهای شهرهای مختلف کشومان بی تردید فروشنده هایی هستند که در زمینه فروش قهوه مرغوب ارزان، فعالیت می کنند. 

پخش کنندگات بهترین قهوه ها در ایران

پخش کنندگات بهترین قهوه ها در ایران پخش کنندگان بهترین قهوه ها در ایران در شهرهای مختلفی فعالیت می کنند. 

برای مثال بهترین قهوه فروشی در مشهد را می توانید با کمی جستجو و یا این که پرس و جو از اهل کافه ها پیدا نمایید. همچنین در تهران و شهرهای دیگر کشورمان هم از این دست قهوه فروشی ها وجود دارند که در کیفیت های متنوع محصول را عرضه می دارند. 

پخش کنندگان بهترین قهوه ها، بیشتر برندهای مطرح را به فروش می رسانند. از آنان می توان قهوه خالص و اصل موجود در بازار کشورمان را تهیه کرد. 

از طرفی می شود به وبسایت های اینترنتی هم امروزه به عنوان بهترین پخش کننده بهترین قهوه ها اشاره کرد. این وبسایت ها در برندها و مدل های متفاوتی محصول را به فروش می رسانند و در دسترس مشتریان خود می گذارند. 

آسان ترین راه هم برای توزیع کننده و هم برای خریداران همین اینترنت است که امروزه از کارایی بالایی برخوردار می باشد. 

شرکت های تولید کننده برتر قهوه در سراسر ایران

شرکت های تولید کننده برتر قهوه در سراسر ایران شرکت های تولید کننده برتر قهوه در سراسر ایران، قهوه را از کشورهای مختلفی وارد کرده و سپس آن را فراوردی، بسته بندی و عرضه می کنند. 

در کشورمان تولیدی های متعددی هستند که در این حوزه فعالیت می نمایند و در بازار هم می توان در گونه های مختلفی، محصولات شان را دید و خریداری نمود. برخی از آنان بهترین نوع قهوه در سطح خاورمیانه را تولید می کنند و هم بازار داخلی دارند و هم بازار خارجی. 

البته در داخل ایران، استفاده از قهوه به دلیل گرانی و همچنین ذائقه متفاوت مردم، یک سوم چای می باشد. به همین دلیل است که تولیدی ها بیشتر برای مصارف خارجی قهوه را تهیه کرده و صادر می نمایند. 

انواع مختلف قهوه

انواع مختلف قهوه انواع مختلف قهوه را می توان این طور نام برد: 

 • قهوه روبوستا 
 • قهوه اسپرسو 
 • قهوه ترک 
 • قهوه لاته 
 • قهوه کاپوچینو 
 • قهوه رسترستو 
 • قهوه عربیکا 
 • قهوه موکا 
 • و غیره 

هر کدام از این قهوه ها دارای طعم ها و رایحه خاص خود می باشند. این قهوه ها را می توان از کافه ها تهیه کرد و یا با خرید دستگاه، در خانه هم آن را درست نمود. هر کسی ذائقه ای در نوشیدن قهوه دارد و به دلیل این مسئله می باشد که در بازار می توان قهوه را در انواع و مدل های مختلفی پیدا کرد. 

قهوه ها هر کدام دارای مزیت های خودشان می باشند. این بستگی به افرادی دارد که از قهوه استفاده می کنند. هر کسی می توان یک طعم از قهوه و یا یک برند از قهوه را دوست داشته باشد. در این مسئله شکی نیست و به همین منظور است که تولیدی ها می کوشند تا انواع گوناگونی از قهوه را تولید کنند. 

همچنین برای همین است که در کافه ها قهوه ها را با طعم های متنوعی عرضه می کنند. هر کسی می تواند به راحتی آن طوری که دوست دارد قهوه را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهد. 

تنوع در انواع قهوه باعث بالا رفتن میزان استفاده از آن شده است. هر سلیقه و تیپی می تواند نوع قهوه را برگزیند و بنوشد. 

تهیه عمده قهوه در سراسر ایران

تهیه عمده قهوه در سراسر ایران تهیه عمده قهوه در سراسر ایران، از راهای مختلفی امکان پذیر می باشد. 

اولاً که می توانید به کارخانه های تولیدی مراجعه کنید. در کشورمان این قهوه از سوی تولیدی ها به بازار عرضه می شود که آنان به صورت عمده محصول شان را به فروش می گذارند. 

در ثانی برای خرید قهوه برند خارجی به گونه کلی، می توانید به شرکت های وارد کننده مراجعه کنید. 

در سومین مورد قادر هستید که به نمایندگی شرکت های تولیدکننده و واردکننده که در بازارهای مختلف کشورمان فعالیت می کنند، مراجعه کرده و خرید عمده را انجام دهید. 

در گام بعدی امکان این میسر است که از طریق وبسایت های اینترنتی اقدام به تهیه عمده قهوه کنید. فروش عمده قهوه فوری از سوی عمده فروشی قهوه اصفهان و شهرهای مختلف صورت می گیرد. از جانب دیگر می توانید به فروشگاه های آنلاین به جز وبسایت های رسمی مراجعه کنید. در این وبسایت ها انواع گوناگونی از قهوه ها به صورت فله ای و بسته بندی شده، به صورت عمده به بازار عرضه می گردد. بهترین گزینه و راحت ترین راه برای کسانی که می خواهند به صورت عمده خرید خود را انجام دهند، همین راه است و از راه دور قادر خواهیم بود که خرید خود را بدون دردسر حمل و نقل و همچنین وقت تلف کردن در بازار، تهیه نماییم. 

راهنمای تشخیص قهوه اصل

راهنمای تشخیص قهوه اصل تشخیص قهوه اصل برای افراد عادی که چندان حرفه ای در این خصوص نیستند، کمی دشوار می باشد. اما به چند مسئله می شود اشاره نمود که می توان تا اندازه ای اصل و بدل را تشخیص داد: 

 1. بوی قهوه تلخ؛ ولی خوشایند است. 
 2. مزه قهوه متفاوت می باشد. 
 3. قهوه سنگینی خاص خود را دارد. 
 4. قهوه های اصل دارای فوم ویژه هستند که به راحتی میکس می شوند.

اما مهم از همه این است که بهترین قهوه اصل را از جاهای معتبر تهیه کنید که برندهای به خصوص و معروف را عرضه می دارد. در خصوص تهیه قهوه اصل قادر خواهید بود که به فروشگاه های آنلاین اینترنتی نیز مراجعه کنید. فروشگاه های معتبر زیادی در اینترنتی فعالیت می کنند که بهترین نوع قهوه را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. این فروشگاه ها را به راحتی می توان پیدا کرد و از آنان خرید خود را انجام داد. 

در فضای مجازی هم فروشنده های متفاوتی هستند که از اعتبار ویژه ای برخوردار هستند. آنان هم قهوه اصل را توزیع و پخش می کنند و در اختیار خریداران شان قرار می دهند. 

طرز تهیه قهوه فوری

طرز تهیه قهوه فوری اگر دسترسی به دستگاه های قهوه جوش ندارید، بهتر است که از قهوه های فوری استفاده کنید. با این قهوه ها به راحتی و سریع می توان قهوه را آماده کرد. 

طرز تهیه قهوه فوری بسیار ساده است. در نخست می گذارید آب به نقطه جوس برسد، سپس با اندازه نیاز مصرفی خود، قهوه را در فنجانی ریخته و سپس به اندازه کافی به آن کرم کافه یا شیر و شکر می افزایید. پس از این، آب جوش را به آن اضافه می کنید. 

با قاشق محتویات فنجان را خوب هم می زنید. اکنون قهوه شما آماده نوش جان کردن است! 

قهوه فوری همان گونه که از نامش پیداست، زود تهیه می شود. این بیشتر برای کسانی کارایی دارد که وقت درست کردن قهوه را ندارند و این که در خانه از قهوه ساز استفاده نمی کنند. البته برای زمان هایی که مهمان دارید و می خواهید سریع تر قهوه را آماده کنید، بهترین گزینه می باشد. 

قهوه های فوری را می توانید از برندها گوناگونی تهیه کنید و از آن استفاده نمایید. این ها در بسته بندی های مختلفی تولید شده اند که هر یک از آنان دارای نشان های متنوعی می باشند و طرز تهیه آن هم در برچسب هایی که زده شده، نگاشته شده است. 

دانستنی های مهم راجب به قهوه

دانستنی های مهم راجب به قهوه از جمله دانستی های مهم و جالب درباره قهوه می توان به این ها اشاره کرد: 

 1. قهوه برای کاهش استرس نقش عمده ای دارد. 
 2. در روز بیش از ۴ فنجان قهوه، مصرف نکنید. 
 3. قهوه را برای نخستین بار جورج واشینگتن رییس جمهوری امریکا در سال ۱۹۱۰ اختراع کرد. 
 4. گران ترین قهوه در اندونزی کشت می شود. 
 5. از قهوه می توانید برای پیشگیری بیماری های سرطان، آلزایمر، پارکنیسون و … 
 6. قهوه ها هر چه رسته شوند، طعم بهترین پیدا می کنند. 

این موارد و مسائل دیگری که در این جا مجال گفتن شان نمی باشد، از جمله دانستنی هایی است که درباره قهوه وجود دارد. شما هم اگر تا کنون از قهوه استفاده نکرده اید، با دریافت نکات مهم این محصول، بهتر است که خودرن قهوه را آغاز کنید؛ البته باید به نکات مهم دیگری از جمله باید و نبایدها هم توجه داشته باشید. 

قهوه ها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام شان دارای طعم، رایحه و رنگ خود می باشند. شاید شما نیز در بازار به قهوه هایی برخورده باشید که دارای رنگ طلایی و یا قهوه ای تیره هستند. هر یک از این ها را شرکت های تولیدی گوناگون بر اساس رستی که می دهند، تهیه کرده و به بازار عرضه می دارند. می توانید با مراجعه به فروشگاه های گوناگون این نوع از قهوه ها را بخرید از نوشیدن آن لذت ببرید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605