گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / قهوه / قهوه تلخ / خرید و فروش قهوه تلخ

خرید و فروش قهوه تلخ

خرید و فروش قهوه تلخ بسیار رایج است.بی شک در هر خانواده فردی وجود دارد که از خوردن قهوه لذت ببرد و به خصوص خیل عظیمی از دوستداران این نوشیدنی معتقدند خاصیت قهوه به تلخ بودنش است. تلخی قهوه برای بعضی از مردم بیشتر جنبه فلسفی و عرفانی دارد و ایشان قهوه را صرفه به خاطر تلخی اش می نوشند.

خرید و فروش قهوه تلخ

خرید و فروش قهوه تلخ در تهران

خرید و فروش قهوه به صورت حضوری در تهران به دو صورت انجام می شود:

  1. فروش در فروشگاه های سنتی قهوه فروشی
  2. فروش در سوپر مارکت ها و مغازه ها

می توان قهوه ها را به صورت پودر یا دانه های پخته شده به صورت باز و بدون بسته بندی تهیه کرد.همچنین شما می توانید قهوه را به دو صورت فله و بسته بندی شده بخرید. اگر برایتان مهم است که قهوه عطر و بوی خود را از دست ندهد پس حتما قهوه را به صورت بسته بندی شده تهیه نمایید چون در حالت فله قهوه خیلی سریع عطر و بوی خود را از دست می دهد.
البته ناگفته نماند که همین بسته بندی باعث افزایش قیمت قهوه خواهد شد ولی این افزایش قیمت آنچنان زیاد نیست.

خرید و فروش قهوه تلخ

چگونگی خرید یک قهوه خوب

امروزه قهوه ها را عمدتا با نام های اسپرسو، موکا، لاته، ترک، فرانسه و…. می شناسند و جالب است بدانید که نام گذاری قهوه هیچ ربطی به شیوه کشت یا محل کشت آن ندارند زیرا کشور هایی مانند ترکیه و فرانسه اصلا مزارع کشت قهوه را دارا نمی باشند!!اگر سلیقه شما بر روی قهوه تلخ متمرکز است پیشنهاد ما مصرف اسپرسو یا قهوه ترک می باشد.
اما اگر قهوه ای با طعم لایت و کمی رو به شیرین می خواهید، قهوه فرانسه یا لاته تهیه کنید.ترجیحا سعی کنید که قهوه مورد نظر خود را از طریق فروشگاه های آنلاین تهیه نمایید.

خرید و فروش قهوه تلخ

متوسط قیمت قهوه

اگر قهوه را به صورت حضوری تهیه می کنید باید این مطلب را در نظر داشته باشید که بسته به موقعیت مکانی مغازه، قیمت قهوه شما نیز تغییر خواهد کرد!ولی متوسط قیمت قهوه اسپرسو در حجم یک بسته تقریبا هشت هزار تومان می باشد یا یک بسته قهوه ترک را می توانید با پرداخت شش هزار تومان تهیه نماید.
قیمت بعضی از قهوه های مارک دار ولی بیشتر است. مثلا برای خرید یک بسته قهوه عربیکا باید حدود ۲۵ هزار تومان بپردازید یا مثلا یک کیلو قهوه روبوستا حدود ۲۲ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605